www.www.fotograf-slub.pl

Sala na wesele... - polecam: Hotel Wieniawa

 

Hotel Wieniawa
(polecam)

 

 

PRZYJĘCIE WESELNE W WIENIAWIE Z NIESPODZIANKĄ


       Sprawimy, że ten najważniejszy dzień w życiu stanie się dla Was wyjątkowym wydarzeniem. Warto nadać mu niezwykłą oprawę, starannie wybierając miejsce na wesele.

      W uroczym parku wokół pałacu zorganizujemy dla Państwa ceremonie zaślubin. Jesteśmy przekonani, że tak zorganizowany ślub na łonie natury zapadnie wszystkim jego uczestnikom na zawsze w pamięci.

       Pałac Wieniawa proponuje organizację zarówno kameralnego przyjęcia weselnego, jak i dużej uroczystości weselnej w naszych przepięknych ogrodach. Ze względu na unikalny klimat naszego parku oraz romantyczne wnętrza pałacu oferujemy organizację ślubów oraz innych uroczystości rodzinnych w plenerze. Posiadamy specjalne weselne pawilony bankietowe, pięknie wyposażone i udekorowane z parkietem do tańca.

       Dla tych, którzy wolą wysublimowane wnętrza oddajemy do dyspozycji sale wewnątrz pałacu, gdzie organizujemy przyjęcia do 80 osób.Goście weselni korzystają nie tylko z restauracji, ale również z tarasu, odpoczywają na ławeczkach w parku. Park jest również doskonałym miejscem do wykonania zdjęć Młodej Pary. Zachęcamy naszych Gości do wykonania sesji fotograficznej w ogrodzie.

       Dołożymy wszelkich starań, aby ten najważniejszy dzień w życiu pozostawił po sobie niezapomniane wrażenia. Na tak ważną uroczystość przygotowujemy specjalne menu ustalane indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami i upodobaniami Młodej Pary i zaproszonych gości. Pomożemy również w rekomendacji profesjonalnych fotografów, florystów i zespołów muzycznych.

 

Zachęcamy do kontaktu z kierownikiem gastronomii pod numerem
58 673 92 80 lub 728 322 523, e-mail: gastronomia@hotelwieniawa.com


OFICJALNA STRONA HOTELU WIENIAWA
http://www.hotelwieniawa.com

 

 

© 2013 Fotograf-slub.pl - Fotograf Gdynia - Trójmiasto

 Powered by: www.CDX.pl