www.www.fotograf-slub.pl

Poligrafia - plakaty, foldery...
Udostępnij

 

 

       Często zdarza mi się wykonywać zdjęcia do folderów reklamowych, plakatów czy ulotek. Z powodzeniem obsługuję takie programy jak Photoshop® Corel Draw® Autopano Giga® Panotour Pro® Macromedia Flash® itp... Poniżej część moich „produkcji” oraz przykładowe rozkładówki z użyciem logotypów artystów.

 

 

 

 

Plakat przygotowany i wykonany przez Wejherowskie Centrum Kultury na Misterium Męki Pańskiej w Wejherowie w 2013 roku. Wprawdzie plakat nie mojego autorstwa, ale zdjęcie użyte na plakacie pochodzi z moich zbiorów. Na miniaturce z lewej strony, zdjęcie słupa ogłoszeniowego z plakatem. Ponoć to pierwszy tak udany plakat od samego początku „reklamowania” tego wydarzenia przez WCK. Spotkałem się z wieloma pozytywnymi opiniami, w których przeważały argumenty, iż taka konstrukcja plakatu, w którym główna postać wręcz nawiązuje kontakt osobisty z widzem, bardzo zwraca na siebie uwagę a co za tym idzie jest bardzo skuteczna.

 

 

 

Przygotowana rozkładówka do stworzenia plakatu z imprezy: Moscow City Ballet „Jezioro Łabędzie” Wielkość gotowego plakatu jest nie istotna. Jakość zdjęć oraz napisów jest wystarczająco dobra by przygotować plakat wielkości A0 w doskonałej jakości.

 

 

Przygotowana rozkładówka do stworzenia plakatu z imprezy: GREGORIAN „The Epic Chants Tour 2013” Wielkość gotowego plakatu jest nie istotna. Jakość zdjęć oraz napisów jest wystarczająco dobra by przygotować plakat wielkości A0 w doskonałej jakości.

 

 

Duża mapa wykonana na zlecenie Oficjalnej Wakacyjnej Strony Władysławowa – www.wladek.pl Ta mapa wisi prawie w każdym obiekcie noclegowym we Władysławowie :)

 

 

Podobnych rozmiarów projekt jak powyżej, z tym, że tu mamy zaznaczone 40 ciekawych miejsc z województwa pomorskiego. Mapa miała na celu zachęcenie turystów przebywających w nadmorskich miejscowościach do zwiedzania okolicznych atrakcji...

 

 

Przygotowana rozkładówka do stworzenia plakatu z imprezy: „Misterium Męki Pańskiej” – Kalwaria Wejherowska. Podobnie jak w projekcie z MCB, wielkość gotowego plakatu jest nie istotna. Jakość zdjęć oraz napisów jest wystarczająco dobra by przygotować plakat wielkości A0 w doskonałej jakości...

 

 

Plakat zachęcający do udziału w corocznych wyścigach kaszubskimi pomerankami. Jest to wersja przed nałożeniem informacji o organizatorach, terminie itp... Kaszubskie Łodzie Pod Żaglami to coroczna impreza organizowana przez Urząd Miejski we Władysławowie.

 

© 2013 Fotograf-slub.pl - Fotograf Gdynia - Trójmiasto

 Powered by: www.CDX.pl