www.www.fotograf-slub.pl

Dobry zespół lub DJ na wesele

 

 

       To najnowsza moja strona w tej witrynie. Będę tu wpisywał nazwy zespołów, DJ’ow i wodzirei, którzy przypadli mi do gustu :)

 

       Na wstępnie należy zaznaczyć, że każdy ma swoje upodobania względem prawy muzycznej. Każdy człowiek jest inny i lubi, co innego… Jednak na tej stronie chciałbym bardziej skupić się na technicznych walorach zespołów muzycznych czy Dj’ów oraz nad ich sposobem bycia i zachowaniem na scenie.

 

      Jedna kapela jest kreatywna i szybko dostosowywuje się do wymagań gości, co do repertuaru, inna natomiast gra z góry przewidziane kawałki w bardzo podobnych do siebie blokach muzycznych. Ma to wpływ na ogólne zadowolenie gości i Młodej Pary, choć trzeba przyznać, że czasami kapela daje z siebie wszystko a goście zachowują się tak jakby przyszli się porządnie najeść i coś wypić niż tańczyć i dobrze się bawić.

 

      Wesela bywają różne a z uwagi, że bywam wiele razy w roku na weselu mam jakieś porównanie w tym zakresie i mogę pokusić się o wystawienie opinii najlepszym kapelom i DJ’om z naszego regionu.

      Uwaga: na mojej liście znajdziecie tylko te zespoły, które miałem okazję „słuchać” podczas pracy na weselu i które bardzo dobrze grają.

 

Na moją ocenę mają wpływ takie czynniki:
 

  • - ogólne „szoł” jakie jest na scenie
  • - kontakt z gośćmi
  • - innowacyjność i kreatywność
  • - trafność w doborze repertuaru
  • - fałszowanie lub złe miksowanie muzyki
  • - ilość świateł, laserów, dymu itp…

 


 

 

 


N A     S K R Ó T Y


Ciekawe i niebanalne ślubne sesje pleneroweFotograf na ślub - zdjęcia ze ślubuDobry fotograf na weseleIle kosztuje fotograf na weseleKontakt z fotografem na ślub i wesele

 

© 2013 Fotograf-slub.pl - Fotograf Gdynia - Trójmiasto

 Powered by: www.CDX.pl