www.www.fotograf-slub.pl

Ciekawe pomysły na ślubną sesję plenerową...
Udostępnij

 

 

       Większość Młodych Par staje przed problemem związanym z wyborem miejsca na sesję plenerową... Interesującym rozwiązaniem w przypadku wątpliwości jest prezentowana po prawej stronie lista z pomysłami na ciekawą sesję plenerową. Oczywiście nie ograniczamy się tylko do tych kilkunastu miejsc – to, gdzie faktycznie odbędzie się Wasz plener, zależy od Was!

 

 

       Fotografia ślubna to ta część mojej pracy zawodowej, która daje mi najwięcej przyjemności i którą wykonuję z prawdziwą pasją. Do każdego zlecenia przygotowuję się indywidualnie, pamiętając o sugestiach młodej pary, ich potrzebach i gustach. Zawsze staram się wydobyć to, co najlepsze w fotografowanym temacie. W mojej fotografii stawiam na estetykę i kreatywne odnajdywanie pięknej strony życia. Staram się, by kompozycje były perfekcyjne pod względem technicznym (głębia ostrości, zasada trójpodziału, linia horyzontu itp.).

 

 

       Poniżej kilka moich ulubionych fotografii… Zapraszam jednak do przeglądnięcia poszczególnych tematów na ciekawe plenery (obok po lewej stronie).

 

          PS1: kilka filmów z przykładowych sesji "plenerowych" - fotograf w pracy - VIDEO

          PS2: jak wygląda fotoksięga zobaczycie tu - album w formie fotoksięgi

 

 

© 2013 Fotograf-slub.pl - Fotograf Gdynia - Trójmiasto

 Powered by: www.CDX.pl