www.www.fotograf-slub.pl

 

 

       „Podziękowania dla” to takie samo etui z płytą DVD i galerią 5 wywołanych zdjęć w formacie 13x18 jak w przypadku „Albumu dla Rodziców”. Jedyną różnicą jest inna dedykacja, znajdująca się na pierwszej fotografii. Na zdjęciach poniżej przedstawione jest owo etui wraz z adnotacją „Dla Mamy i Taty”. Oczywiście, możemy tam umieścić dowolny tekst lub nawet fragment wiersza! Takie etui to doskonała forma podziękowania przykładowo świadkom za ich pracę włożoną w przygotowanie naszego wesela.

 

       Z uwagi na wysoką jakość etui i rozwijanej galerii zdjęć jeden przygotowany album z 5 wywołanymi zdjęciami i płytą DVD to koszt 80 zł. W zamszowym etui znajduje się wytłoczone miejsce na płytę DVD oraz rozsuwana galeria mieszcząca 5 zdjęć w formacie 13x18.

 

       Na płycie znajdują się wszystkie zdjęcia wykonane w dniu Waszego ślubu oraz wybrane zdjęcia plenerowe. Zdjęcia nagrane na płycie są podzielone na kilkanaście działów (dom, kościół, oczepiny itp.), dzięki czemu przeglądanie ich nawet na telewizyjnym odtwarzaczu płyt DVD nie stanowi problemu. Same zdjęcia na płycie DVD są zapisane w formacie JPG i poddane nieco większej kompresji niż na Waszym kompakcie. Nigdy nie zabezpieczam zdjęć udostępnianych na płytach DVD – tak samo jest i w tym przypadku. Zdjęcia można kopiować i bez problemu wywoływać w dowolnym zakładzie fotograficznym.

 

 

 

 

© 2013 Fotograf-slub.pl - Fotograf Gdynia - Trójmiasto

 Powered by: www.CDX.pl