www.www.fotograf-slub.pl

 

 

       Tylko w pakiecie VIP znajdują się 2 takie zestawy z płytą DVD i galerią 5 wywołanych fotografii oraz adnotacją „Dla Rodziców”.

 

       Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by taki album dodać również do innego pakietu lub zwiększyć liczbę zestawów w pakiecie VIP. Z uwagi na wysoką jakość samego etui i rozwijanej galerii zdjęć gotowy jeden album z 5 wywołanymi zdjęciami i płytą DVD to koszt 80 zł.

 

       Na płycie znajdują się wszystkie zdjęcia wykonane w dniu Waszego ślubu oraz wybrane zdjęcia plenerowe. Fotografie nagrane na płycie są podzielone na kilkanaście działów (dom, kościół, oczepiny itp.), dzięki czemu przeglądanie ich nawet na telewizyjnym odtwarzaczu płyt DVD nie jest dużym problemem. Same zdjęcia na płycie DVD są zapisane w formacie JPG i poddane nieco większej kompresji niż na Waszym kompakcie. Nigdy nie zabezpieczam zdjęć udostępnianych na płytach DVD – tak samo jest i w tym przypadku. Zdjęcia można kopiować i bez problemu wywoływać w dowolnym zakładzie fotograficznym.

 

       W zamszowym etui znajduje się wytłoczone miejsce na płytę DVD oraz rozsuwana galeria, w której mieści się 5 zdjęć w formacie 13x18. Standardowo na pierwszej fotografii umieszczam napis „Dla Rodziców” lub „Dla Mamy i Taty”. Oczywiście, jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy tam umieścić dowolny inny napis lub nawet fragment wiersza.

 

 

 

 

© 2013 Fotograf-slub.pl - Fotograf Gdynia - Trójmiasto

 Powered by: www.CDX.pl