www.www.fotograf-slub.pl

Cennik usług ślubnych - Dodatki do pakietów - 2 płyty ze zdjęciami JPG

 

 

        Podstawowym produktem, jaki otrzymują Państwo po wykonaniu sesji, są wysokiej jakości zdjęcia w formie cyfrowej. Państwa uwaga prawdopodobnie skupi się na FOTOKSIĘDZE, ale proszę mi wierzyć, iż głównym produktem, jaki Państwo otrzymujecie są właśnie te 2 lub 4 DVD z całościowym materiałem foto… Ponad 1300 obrobionych cyfrowo zdjęć z tych niezapomnianych chwil będzie z Państwem już na zawsze a możliwości wywołania w dowolnej formie tych zdjęć, (jakość każdej fotografii to ponad 20 mega pikseli) daje niespotykane możliwości…

 

       Poniższe zdjęcia przedstawiają ekskluzywne skórzane etui na 2 lub 4 płyty DVD po 8 GB każda. Etui jest robione na zamówienie i posiada identyczne wykończenie jak zamówiona przez Państwa FOTOKSIĘGA. W praktyce takie etui z DVD tworzy z Waszą Fotoksięgą bardzo harmonijny komplet.

 

        Moim priorytetem jest to byście Państwo byli maksymalnie zadowoleni z wykonanej przezmnie usługi. Dlatego jeśli wesele obfitowało w dużo ciekawych wydarzeń a sesja plenerowa była bogata w ujęcia, zakładam, że cały materiał może nie zmieścić się na 16 GB i w takim przypadku otrzymują Państwo etui z 4 płytami DVD, czyli docelowo może być nawet 32 GB zdjęć!

 

       Z sesji plenerowej przeciętnie jest od 50 do 120 ujęć. Każde ujęcie jest dodatkowo przerabiane w programie graficznym i w efekcie uzyskujemy kilkanaście różnych wariantów tego samego zdjęcia (sepia, czarno-białe, kolorowe, itp.)

 

      Oczywiście znajdziemy też na DVD zdjęcia ze ślubu, z wesela oraz wszystkie inne wykonane w tym dniu. Zdjęcia są podzielone na kilkanaście kategorii, dzięki czemu bardzo łatwo się je przegląda. Nazwa każdego zdjęcia to data-godzina-minuta-sekunda, dzięki czemu będzie Państwo dokładnie wiedzieć, kiedy co miało miejsce (np. nałożenie obrączek) :) Każde zdjęcie zapisane jest w formacie JPG, dzięki czemu nie ma problemu, by wybrać sobie ulubione fotografie i wywołać w dowolnym zakładzie fotograficznym lub poprzez aukcję Allegro.

 

 

© 2013 Fotograf-slub.pl - Fotograf Gdynia - Trójmiasto

 Powered by: www.CDX.pl